Rodzima odzież to doskonały wybór

Utarło się, można rzec, że w każdym względzie, że to co zagraniczne jest lepsze. Czy jednak na pewno? Dzisiejszym wpisem chcemy udowodnić Wam, że polski producent to dobry producent. Wielokrotnie udowodniły to zagraniczne gwiazdy, dla których najlepszą była odzież damska wychodząca spod igły naszych polskich projektantów i producentów. Dziś chcemy opowiedzieć Wam o jednym z produktów, które stworzył polski projektant, aczkolwiek, na który nie zdecydowałoby się wiele pań. A szkoda, bo spodnie winylowe, w połączeniu z pozostałymi dodatkami, mogą wyglądać naprawdę elegancko i stylowo.

Winylowe to raczej płyty, ale spodnie?

Winyl wielu z nas kojarzy się z płytami. I słusznie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie było osoby, która winyl kojarzyłaby ze spodniami. Nasi dziadkowie i rodzice z pewnością kojarzą go jedynie z płytami, których namiętnie słuchali na gramofonach.

Choć królują na wybiegach od kilku sezonów, nadal budzą niemałe kontrowersje. Kiedyś uważane za wulgarne, dziś coraz chętniej wykorzystywane w eleganckich stylizacjach. Nic zatem dziwnego, że powoli stają się przysłowiowym must have w szafie każdej stylowej kobiety.

Chcesz również być elegancką i nowoczesną kobietą, jednak nie wiesz z czym łączyć winylowe spodnie? Wystarczy, że spodni z latekstu dobierzesz oversizową górę. Doskonale sprawdzi się z grubym wełnianym swetrem, koszulą lub bluzą. Doskonale spisuje się w formie legginsów do dłuższej białej koszuli. Pamiętaj, że spodnie te będą przykuwać uwagę, co oznacza, że góra musi być stonowana i spokojna. Inaczej Twój strój może zostać odebrany jako wyzywający.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *