Nie lubisz koszul? Nie musisz ich nosić

Nie wszyscy lubią styl niezwykle oficjalny, co za tym idzie, nie znoszą koszul, które zazwyczaj wpisują się się w dress code każdej firmy. Przede wszystkim dla nich mamy propozycję nie do odrzucenia, która z pewnością przypadnie im do gustu. Co to takiego? Oczywiście eleganckie bluzki damskie, które w niczym nie ustępują tradycyjnym koszulom.

Profesjonalnie i świeżo

Nie da się ukryć, że koszula może wielokrotnie uratować życie niejednej kobiecie, która nie wie co na siebie włożyć do pracy. Jest bowiem wyznacznikiem biznesowej elegancji i pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Niemniej jednak, jeśli w swojej szafie ukryjesz kilka eleganckich bluzek, te z pewnością również nadadzą się jako strój do pracy, nawet na bardzo wymagające biznesowe spotkanie. Wystarczy połączyć je z elegancką marynarką, spodniami i świecącymi szpilkami w stonowanym kolorze, a będziesz wyglądała nie tylko elegancko, ale również seksownie, co nie da się ukryć, często pomaga w biznesowych negocjacjach. Nie chcemy generalizować, jednak panowie lubią patrzeć na zadbane i mądre kobiety.

Nie lubisz spodni? Z czym zatem możesz jeszcze zestawić elegancką bluzkę. Na pewno ze spódnicą. Aby jednak stylizacja nie była nudna i przewidywalna, możesz postawić na odrobinę ekstrawagancji i do gładkiej bluzki dobrać spódnicę wykonaną z koronki. Prosty krój ołówkowy, choć wykonany z niebanalnego materiału, nadal pozostanie niezwykle stylowy. Z pewnością będziesz wyglądała niezwykle oryginalnie, ale dobierając do całości odpowiedni płaszcz, z pewnością będziesz mogła pokazać się w takim stroju w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *