Letnia sukienka na jesienną słotę

Sukienki letnie na jesienną pogodę? Zapewne zastanawiacie się, co nam przyszło do głowy. Być może faktycznie brzmi to dziwnie, jednak zapewniamy Was, że po przeczytaniu tego tekstu z pewnością przyznacie nam rację.

Nie musisz żegnać się z latem

Nie lubisz kiedy kończy się lato, a Ty musisz schować głęboko do szafy swoje ukochane sukienki letnie? My też nie lubimy tego momentu, dlatego dziś przedstawiamy Ci powody, dla których nie musisz tego robić. Okazuje się bowiem, że pomimo gorszej auty, tego typu ubiór może się doskonale prezentować. Wystarczy odpowiednio dobrać do niego pozostałe części garderoby i dodatki, co sprawi, że będziesz nie tylko czuła się kobieco, ale również nadal będziesz mogła cieszyć się letnią aurą wokół siebie.

Biorąc powyższe pod uwagę, nie odwieszaj we wrześniu letnich sukienek w głąb szafy, ponieważ te mogą Ci się jeszcze przydać. Slip dress to jedna z letnich propozycji. Jeśli nadal chciałabyś ją nosić w chłodniejsze dni, nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy że pod jej spód założysz koszulkę z krótkim albo, jeśli będzie naprawdę chłodno, z długim rękawem i rozpinany cardigan. Do tego wystarczą botki i odpowiednia torebka i jesteś gotowa na wyjście z przyjaciółmi na miasto. Jeśli chcesz wyglądać bardziej seksownie, możesz dodać do całości kapelusz.

Kochasz sukienki do samej ziemi? Z nich również nie musisz rezygnować. Wystarczy, że do swojej ukochanej sukienki założysz skórzaną lub jeansową kurtkę, a ta nabierze nowego wymiaru. Tutaj również możesz postawić na kapelusz, który doda Ci dziewczęcego wyglądu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *